https://www.traditionrolex.com/30

Podmínky a pravidla rezervačního systému | OMNI café & fit studio Kvalitní služby jsou u nás na prvním místě.

Podmínky a pravidla rezervačního systému

Podmínky a pravidla rezervačního systému

Cílem našeho on-line rezervačního systému je zjednodušit rezervace lekcí všem, kteří chtějí využívat naše služby a zajistit si své místo v sále, který má omezenou kapacitu.

Před první návštěvou je nutné provést registraci skrze rezervační systém kliknutím na políčko Přihlásit, následně provedete registraci.

Díky rezervačnímu systému si můžete nabízené aktivity sami rezervovat nebo rušit.

Upozornění - bez registrace není možné využívat služeb rezervačního systému! Přihlášením se na lekci souhlasíte s Podmínkami a pravidly rezervačního systému a s Provozním řádem.

Rezervační systém je založen jako kreditní, což znamená, že každý klient, který bude chtít využívat nabízených aktivit, si musí v předstihu rezervace zajistit jeho dostatečnou výši. Bez dostatečného kreditu Vám systém neumožní provést rezervaci. O veškerém dění na Vámi založeném účtu budete vždy obratem informování na registrovaný email. O některých službách budete informováni formou SMS na registrovaný mobilní telefon.

Minimální vklad kreditu odpovídá jednomu vstupu v ceně 150 Kč a jeho platnost je na 3 měsíce od data zakoupení. Platnost kreditu lze prodloužit na požádání při dobité částce nad 1000 Kč. Při dobití kreditu v rozmezí 501 – 1000 Kč získáte k dobíjené částce bonus + 5%, při dobití kreditu 1001 – 5000 Kč bonus + 10%.
Maximální částka pro dobití kreditu je tedy 5000 Kč.
Kredit je možné využít také k zakoupení permanentky na 10 vstupů, kdy k 10 vstupům získáte 1 vstup zdarma. Platnost permanentky jsou 3 měsíce při neomezeném počtu vstupů.
Kredit lze nabít i na recepci studia. Rádi Vám vystavíme doklad či fakturu. V tomto případě kontaktuje studio skrze e-mail.

Kredit platí pouze na otevřené lekce.

Kredit nelze uplatnit na uzavřené kurzy, workshopy, semináře, soukromé lekce a na jiné zboží.

Pohyb kreditu po vložení a čerpání můžete sledovat online a současně využít pohodlnosti při pouhém nahlášení svého jména před lekcí.

Kredit je nepřenosný.

ZRUŠENÍ LEKCÍ - Rezervovanou otevřenou lekci lze zrušit před jejím začátkem v rezervačním sytému bez finančního postihu nejpozději 8 hodin před jejím začátkem. Pokud se z lekce odhlásíte později, kredit se Vám přičte zpět až v okamžiku, kdy (pokud) Vaše místo zaplní náhradník. Nejpozději lze šanci náhradníka využít při odhlášení z lekce 90 minut před lekcí. Později se již z lekce nelze odhlásit a využít možnost náhradníků.

NÁHRADNÍK NA LEKCI - Pokud se přihlásíte jako náhradník na lekci, je nutné počítat s možností, že se pro Vás místo uvolní a Vy se ve frontě posunete na místo řádného přihlášeného. To, jestli se pro Vás místo uvolnilo, Vám dáme vědět emailem nejpozději 90 minut před začátkem lekce. Od tohoto okamžiku se na Vás vztahují všechny povinosti řádně přihlášeného klienta a automaticky se Vám odečte kredit z účtu. Pokud se na lekci nedostavíte, kredit Vám propadne jako storno.

Na lekce se již není možné přihlásit 70 minut před začátkem lekce.

Děkujeme za pochopení.

STORNO PODMÍNKY se od typu akce liší. Pokud se klient nedostaví na rezervovanou otevřenou lekci, či nedojde k jejímu včasnému zrušení (8 hodin před jejím začátkem) v online rezervačním systému, studio si nárokuje náhradu ve výši 100% z ceny lekce.

Pokud není uvedeno jinak, u kurzu / workshopu je záloha (50%) zálohou nevratnou. Pokud se klient na zvolený kurz / workshop nemůže dostavit a řádně se včas neomluví (tj. 10 dní dopředu před začátkem kurzu), záloha propadá a studio má právo vymáhat doplatek finální částky. Své místo však lze převést na jinou osobou.

Přihlášením v rezervačním systému souhlasíte se storno podmínkami.

Berte prosím ohledy na lektory a na ostatní, kteří se chtějí na lekci také dostavit. Zvažte proto svoji rezervaci a popřípadě jí s dostatečně velkým časovým předstihem zrušte v rezervačním systému.

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Klient souhlasí se zpracováním a uchováním osobních údajů - jméno, příjmení, telefonní číslo a e-mailová adresa. Ochrana osobních údajů klienta, který je fyzickou osobou, je poskytována zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Klient souhlasí se zasíláním informací souvisejících se zbožím, službami nebo podnikem prodávajícího na e-mailovou adresu.

V našem centru přijímáme platební karty.