lektorky

Michaela Pospíšilová - lektorka a spoluzakladatelka OMNI
Je to sice klišé, ale bez pohybu si svůj život dokážu jen těžko představit. S tancem jsem začala už na základní škole a stala se z toho celoživotní láska. Hip-hopu, Street Dance jsem věnovala v podstatě celý svůj život. Od soutěžní úrovně a dvojnásobného vítězství Mistrovství světa pod IDO (mezinárodní taneční organizací), k profesionálnímu působení nejen u nás, ale i v zahraničí. Po tříletém pobytu v Paříži, možnosti spolupracovat s různými francouzskými umělci, rozvíjet se v herectví, modelingu a tanci, práci v divadle, jsem se rozhodla, že „všude dobře, ale doma nejlíp“ a vrátila se do Čech. V roce 2010 jsem založila na Vysočině svoji taneční skupinu UNCUT a o rok později otevřela stejnojmenné (nejen taneční) studio.

A právě tak, jak se člověk vyvíjí a jeho životní cesta ho svádí různými směry, tak jsem se i já začala zajímat o jiné aktivity, než jen o tanec. Postupně jsem se dopracovala k vedení různých druhů skupinových lekcí, ve kterých se nadále vyvíjím a vzdělávám. V roce 2013 jsem se stala Body & Mind instruktorkou a začala se intenzivně věnovat józe jako lektorka. Jsem držitelkou mnoha certifikátů z různých workshopů a školení (BOSU, ZUMBA, BODY BALANCE, HATHA JÓGA, VÝŽIVA VE SPORTU, AJURVÉDA a další).

 

 

Karolína Jarošová
Už od první třídy jsem si přála být instruktorkou a tak jsem si hned po 18. narozeninách svůj sen splnila. V současnosti mám za sebou 7 let lektorské praxe v silových, tanečních i Body and Mind lekcích, spousty workshopů a školení v různých oblastech. Pravidelně se účastním fitness kongresů v ČR i v zahraničí, o kterých píši reportáže do portálu aerobic.cz. Poslední roky mi lektorování dávalo čím dál tím větší smysl, proto jsem se rozhodla, že můj největší koníček se stane i moji prací. Aktuálně školím firmy v rámci kompenzace sedavého zaměstnání, pořádám rehabilitační kurzy, dělám individuální tréninky, fitness pobyty a lektoruji skupinové lekce. Těším se na vás! :-)

 

 

Marie Košťál Bernátová
Jako dítě jsem se věnovala gymnastice, následně tanci, kterému se na trenérské úrovni věnuji dodnes. Ve Źďáře nad Sázavou jsem založila taneční skupinu Vis Maior a její „sestru“ v roce 2016 i ve Velkém Meziříčí. Díky tanci jsem začala hlouběji vnímat svoje tělo, jaký vliv na něj má pohyb a cvičení. V roce 2015 jsem se rozhodla posunout svoje znalosti trochu jiným směrem a stala se instruktorkou Body & Mind. Zajímám se o fyzioterapii a vnímám cvičení, jako komplexní přístup ke všemu. Mimo jiné jsem držitelkou také Certifikátu na diagnostiku a funkční řetězení. V současnosti studuji východní filozofii se zaměřením na jógu a duševno. Všechno souvisí se vším a touha vědět a porozumět je pro mě nekonečné téma. :-)

 

 

Kristýna Pavlů
Sportu se věnuji od mala a je mým největším koníčkem. Život bez něj si nedovedu představit. Vyzkoušela jsem si hodně sportů i cvičení. Nakonec jsem si vybrala ve dvanácti letech volejbal, který je mojí součástí dodnes. Studovala jsem na Jihočeské univerzitě obor Tělesná výchova a sport. Ve druhém ročníku jsem párkrát suplovala za nemocnou profesorku aerobní hodiny a byla jsem tak nadšená, že jsem si udělala licenci Bodystylingu. Od té doby cvičím skoro každý den. Studium mi umožnilo vést i jiné sportovní kroužky, např. letní sportovní tábory, lyžařské, snowboardové a plavecké kurzy.

 

 

Silvie Samiri Beránková
Od doby, kdy jsem navštívila svou první lekci yogy a pilates uběhlo již spousty času. Byla jsem těmito druhy cvičení, tak pohlcená, že jsem se rozhodla je studovat dále a zaměřit se i na jejich filozofii. Není to pro mě pouze cvičení, je to životní filozofie skrze ni mohu pomáhat i druhým lidem. Avšak v průběhu let, jsem přesedlala i na jiné druhy sportu a to zejména na fitness v kterém jsem začala i závodní karieru v kategorii bodyfitness, stala se fitness trenérkou a koučem závodnic. Věnovala jsem se po celou dobu i z velké části oblasti stravování a výživy, jak pro běžné klientky, tak závodnice. V této oblasti se zaměřuji převážně na rostlinnou stravu. Moje cesta zpět k yoze na sebe nenechala dlouho čekat, po závodním období jsem cítila, že potřebuji zpět svůj klid a ženství, vrátila jsem se k yoze a již po první praxi, jsem věděla, že jsem zpět doma. Věděla jsem a i moje duše mě tam vedla, že musím jít touto cestou a pomoci lidem skrze ni otvírat portál yogové a spirituální cesty, tak aby v sobě našli klid a mír. Každý klient v sobě najde hlubokou podstatu pomocí praxe. Mé lekce propojuji s léčivou energií, aromaterapií, uvolnění emocí a těla. Ať už je to pilates, nebo yoga cítím, že je to poslání mého života. A tak se již 10 let věnuji koučování v oblasti cvičení a výživy. V neposlední řadě také masážím a problematice psychiky i těla.

 

Iveta Pavlasová
Jsem instruktorkou pohybových lekcí od roku 1995. Vlastním diplom s akreditací ministerstva školství. Během mé instruktorské kariéry jsem nasbírala mnoho certifikátů na různé styly cvičení.
Vlastnila jsem své pohybové studio v letech 2000 - 2004. Převážně cvičím lekce Bosu, Pilates, Jumping, Kruhový trénink, Slide, Bodyforming, Hitt.