fit studio

Kvalitní služby jsou u mě na prvním místě a už od začátku jsem měla jasno – důležitá je kvalita, ne kvantita. Na našich lekcích se nesetkáte s davy. Skupinku na lekci bude utvářet maximálně 10 cvičících, lektor se vám tak může věnovat opravdu pečlivě. Záleží mi na tom, abyste u nás měli svůj klid a prostor. 100% přístup, profesionalita, ale zároveň přátelská atmosféra je samozřejmostí.

Lekce v OMNI fit studiu jsem se snažila seskládat tak, aby si každý přišel na své. Náš tým tvoří vynikající lektorky a lektoři, kteří mají mnoholeté zkušenosti s vedením lekcí. Každý z nich je jedinečný, stejně jako jejich lekce. Ať už se rozhodnete pro pomalejší Body & Mind lekce, nebo dynamické, či posilovací hodiny, věřím, že si u nás najdete to „svoje“.

Chtěla jsme se pro vás vytvořit příjemné prostředí a ráda bych, abyste se u nás cítili maximálně dobře a pohodlně.

K dispozici jsou pro vás 2 šatny, které jsou vybaveny šatními skříňkami, sprchami a fény.

Co s sebou na lekci? Pohodlné (sportovní) oblečení, čistou sportovní obuv (na některé lekce se obuv nepoužívá - budete upozorněni lektorem), ručník a pití (vodu a drobné občerstvení můžete zakoupit v kavárně). Minimálně 2 hodiny před lekcí doporučujeme nejíst, během lekcí jógy zbytečně nepít. Svůj zdravotní stav konzultujte s instruktorem.

Pro rezervaci lekcí je nutné se přihlásit přes náš rezervační systém.
(Pokud se nemůžete z nějakého důvodu přihlásit na lekci online, kontaktujte nás emailem, nebo telefonicky.)


Fit Studio

Fit studio je možné si pronajmout i pro vaše aktivity. V případě zájmu nás, prosím, kontaktujte.